Imobiliare Valea Prahovei
Interne

Gala Ambasad’Or VIP, 28 noiembrie 2013

gala vipRevista VIP si Centrul de Evenimente Ambasad’Or Events au organizat joi, 28 noiembrie 2013 Gala Ambasad’or VIP.
Aflat la cea de-a doua editie, evenimentul si-a propus sa ii nominalizeze pe cei care de-a lungul anului, prin rezultatele obtinute in domeniul de care apartin, pot purta titulatura de ambasadori ai activitatii pe care o reprezinta.
Premiile au fost acordate pe mai multe categorii, structurate astfel: Muzica, Moda, Sport, Mass Media, Film, Teatru, Stiinta, Lumea Afacerilor, s.a. Pentru fiecare dintre categoriile de mai sus au fost oferite mai multe distinctii care au incercat sa defineasca omul si activitatea care a fost determinanta in oferirea premiului.

LISTA PREMIILOR ACORDATE

Deschidere eveniment – prezentatoare
Categoria “Ambasadorii cinematografiei”
1. Premiul pentru Cel mai bun serial
P: “Ingeri pierduti” – Madalina Anea si Paul Diaconescu
2. Premiul pentru Cel mai bun serial de comedie
P: Trasnitii – confirmat – Grig Chiroiu si Livia Taloi

Categoria “Ambasadorii teatrului”
3. Premiul pentru Cea mai buna actrita
P: Maia Morgenstein
4. Premiul “Ambasadorul teatrului romanesc”
P: Alexandru Arsinel
5. Premiul de Excelenta
pentru intreaga activitate in slujba Teatrului de Revista “Constantin Tanase”
P: Nae Lazarescu

Moment artistic Cristina Vasiu

Categoria” Ambasadorii Mass – Media”

6. Premiul pentru Cel mai bun Show TV
P: “La Maruta” – Catalin Maruta
7. Premiul pentru Cel mai bun entertainer
P: Madalin Ionescu
8. Premiul pentru Cel mai bun post de radio
P: Kiss FM – Andreea Remetan
9. Premiul pentru Cel mai citit ziar
P: Libertatea
10. Premiul pentru longevitate in media
P: Povestiri adevarate – Dan Cruceru si Ioana Moldovan
11. Premiul pentru Cea mai buna emisiune de divertisment
P: Bingo Romania –Nicoleta Luciu
12. Premiul pentru Cel mai bun prezentator de stiri
P: Mihai Dedu
13. Premiul pentru Debut TV
P: Casa Ibacka –Cabral Ibacka si Andreea Ibacka

Moment artistic – Neylini

Categoria “Ambasadorii afacerilor”
14. Premiul pentru Dezvoltare in Business
P: Noblezza
15. Premiul pentru Popularitate in Business
P: Casa de Avocatura Ene Corbeanu

Categoria “Ambasadorii muzicii”
16. Premiul pentru Cea mai buna interpreta
P: Andra – confirmat
17. Premiul pentru cel mai ambitios proiect
P: Mihai Gruia (Akcent) – compilatia “Pregateste-te de sarbatori)

Categoria “Ambasadorii stiintei”
18. Premiul pentru Excelenta in medicina complementara
P: Dr. Cornel Moldovan
19. Premiul pentru Inovatie in Medicina
P: Dr. Kasem
20. Premiul “Ambasadorul stiintei”
P: Irinel Popescu
21. Premiul pentru longevitate in educatie
P: Academia de Studii Economice Bucuresti – Pavel Nastase- rector ASE si Mihai Roman – vicepresedintele senatului

Moment artistic Pitt Leffer

Categoria “Ambasadorii Sportului”
22. Premiul pentru Cea mai buna echipa
P: Steaua
23. Premiul pentru Cel mai bun antrenor
P: Laurentiu Reghecampf
24. Premiul pentru Cel mai bun manager sportiv
P: Ana Maria Prodan Reghecampf

Categoria “Ambasadorii modei”
1. Premiul pentru cel mai bun designer
P: Catalin Botezatu
2. Premiul pentru Cea mai buna creatoare de moda
P: Wonder Lolita
3. Premiul pentru Cel mai de success brand (men clothing)
P: Ego Fashion
4. Premiul pentru Cel mai de success brand (women clothing)
P: BBY – Maria Cocarcea
5. Premiul pentru debut in moda
P: Irenka
6. Premiul pentru cea mai buna emisiune de fashion
P: Secrete de stil –Andreea Marinescu

Moment artistic – Stefania Calofir

Categoria “Contributie la dezvoltarea societatii”
7. Premiul pentru Promovarea romaniei in lume
P: Luminita Fatu
8. Premiul pentru Implicare in viata comunitatii
P: Neculai Ontanu
9. Premiul pentru Dezvoltarea societatii
P: Eugen Tedorovici

Inchiderea evenimentului – prezentatoarea

Prezinta: Crina Matei

Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Most Popular

To Top

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co